גלריה וידאו

סרטון הדגמה:

ליפית אנחנו רואים את הבעיה, יש נשירה מאוד מאוד חזקה אפשר לראות שאם מעבירים את היד שיש נשירה מאוד מאוד חזקה מהשורש. זאת בעיה הורמונלית שילוב של גנטיקה אבל פה זה נראה לי הורמונאלי.

גם בשיער עצמו הוא ניהיה פה בריא אבל בחלק הזה המחזוריות שלו מאוד מאוד קצרה ואז בעצם הוא לא נראה בריא הוא נראה “עייף” פחות ברק ומתחיל להתפצל וממש ה\נושר, אפשר לראות את זה גם פה שפה רואים את החלק הזה שפה הוא ממש ממש דליל והחלק הזה שהוא יותר צמוד לקרקפת המחזוריות שלו מתחילה בזה שהוא נושר.אנחנו נתחיל לעשות את הבדיקה לחלק האחורי ונבדוק גם את הקרקפת.

בפיר השעירה אפשר לראות בעיה הורמונלית,בעיה  הורמונלית מובילה לבעיה בבלוטת החלב. אפשר לראות ממש שומן על שערה אפשר גם לראות את הבעיה של הצפיפות שפה צפוף ובחלק האחורי יש נשירה ובדרך כלל החלק האחורי הוא החלק הלא בעייתי הקדמי הוא תמיד בעייתי מבחינת הנשירה ועכשיו נעלה למעלה פה אפשר לראות ממש בבירור איך השיער פגום, ממש פגום אפשר לראות את רמת הזקיקים פה שיש פה בעיה מאוד מאוד רצינית של נשירה אפשר לראות פה שהזקיק עצמו לא מוציא את השיער בצורה בריאה ואז היא נשברת אפשר לראות את הדלקת ויש פה שני מקורות של דלקות חריפות מאוד.

בעצם מה שנעשה עם יפית זה לנקות את פיר השערה  מכל החיידקים והרדיקלים לאחר מכן היא תשב עם החומר 20 דקות שהוא בעצם ינקה לנו את השערה כמו שצריך לאחר 20 דקות אנחנו חופפים לה עם השמפו שמשולב לחומר עצמו ואחרי חפיפה אנו שמים את החומר, יש בחומר רכיבים שמוכחים מדעית שהם עוצרים את הנשירה מאיצים את הזקיק ומאיצים את הזרימת דם שהזקיק יקבל חמצן ואנחנו רוצים להביא את הזקיק למצב מאוד מאוד בריא וברגע שהזקיק יהיה בריא המחזוריות של השערה תהיה הרבה יותר בריאה הרבה יותר חיה והשיער יראה הרבה יותר לא יהיה נשירה והשיער יראה הרבה הרבה יותר חי ולא ישבר ולא יגיע למצב כזה שהוא עושה את מה שהוא רוצה פה הוא יוצא ופה הוא נשבר וכאן הוא הולך בצורה גלית, ובעצם הכל מתחיל מהשורש השורש מתחיל הכל